Громадське обговорення концепції внутрішнього наповнення павільйону України на Всесвітній виставці “Експо – 2020”

Мінекономіки було проведено відкритий відбір ідеї (сценарію) концепції внутрішнього наповнення павільйону України на Всесвітній виставці “Експо – 2020”, який тривав з 5 серпня по 5 вересня 2019 року. У публічному оголошенні щодо відбору було чітко визначено технічне завдання на підготовку пропозиції, надано усі необхідні матеріали та визначені критерії.

Оголошення щодо відбору ідеї (сценарію) концепції внутрішнього наповнення павільйону України на Всесвітній виставці “Експо – 2020”: https://bit.ly/2KaI5Vs.

Пропозиції розглядались міжвідомчою комісією, до складу якої увійшли представники Мінекономіки, Мінкультури, Міносвіти, Національної академії мистецтв України, Київського національного університету технологій та дизайну, Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури України, а також Посольства України в ОАЕ.

За результатами проведеного розгляду та відбору перемогла пропозиція ТОВ “Концерт-техніка” під назвою "Smart Ukraine: життя, мислення, почуття", яку міжвідомча комісія рекомендувала затвердити Координаційному комітету.

Членами міжвідомчої комісії зазначено, що пропозиція ТОВ “Концерт-техніка” найбільше відповідає встановленим критеріям і вимогам, а компанія має досвід у реалізації подібних заходів, розуміння шляхів і методів реалізації запропонованої ідеї, а також надала повний пакет документів згідно вимог у відкритому оголошенні.

Концепція “Smart Ukraine: життя, мислення, почуття” передбачає представлення України як країни з високим творчим та інтелектуальним потенціалом. Планується демонстрація новітніх енергозберігаючих технологій та інноваційних продуктів, із використанням мультимедійної галереї з відеопроекціями та проекційно-кінетичних шоу як засобів демонстрації продуктів, технологій та мистецьких творів. Окрім того планується презентація культурної спадщини України у тематичній зоні “Культурний код”, проведення різноманітних майстер класів з народної творчості, а також презентація об’єктів сучасного мистецтва у лаундж зоні із інтерактивним робо-баром.

З метою громадського обговорення пропозиції компанії-переможця, до її офіційного затвердження на Координаційному комітеті, публікуємо до вашої уваги презентацію зазначеної концепції.

Презентація “Smart Ukraine: життя, мислення, почуття”: https://bit.ly/2Kb1GVv.

Просимо надсилати Ваші пропозиції та коментарі на електронну адресу до 22.11.2019: erahmanova@me.gov.ua (044) 596-67-95.

 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json