Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

19
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект щодо державної політики у сфері зайнятості населення
31.10.2019 | 17:12 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 31 жовтня, Верховна Рада ухвалила у першому читанні розроблений Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства законопроект №2168, який пропонує визначити Мінекономіки головним органом з формування та реалізації державної політики у сфері праці, зайнятості населення, трудової міграції та трудових відносин.                                            

Представляючи законопроект у Парламенті Тимофій Милованов зазначив, що перерозподіл функцій у сфері трудових відносин, важливий крок для трансформації ринку праці.

“На ринку праці зараз великий парадокс - компаніям не вистачає працівників, в той час як рівень безробіття по країні складає 8-9%. Все тому, що люди не мають тих кваліфікацій, що потрібні бізнесу, а бізнес не вміє навчити людей новим навичкам. Сьогодні економіка не працює на ринку праці і цей факт ми маємо кардинально змінити”, - зазначив Тимофій Милованов.

Також Міністр зазначив, що у планах Мінекономіки перетворення служби зайнятості на сучасну таргетовану і сервісну систему, де кожна людина оцінивши свої навички зможе обрати ту професію де є попит з боку бізнесу. Також буде реформоване трудове законодавство,щоб компаніям було легко створювати нові  робочі місця.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json