Міністерство економіки України

Програма грантів для переробного бізнесу: аграрії можуть отримати фінансування для переробки своєї продукції

Уряд працює над підтримкою переробного сектору, щоб забезпечити збільшення частки продукції з доданою вартістю у експорті аграрної продукції. Для цього запущено державну програму надання грантів на облаштування та модернізацію переробних підприємств - до 8 млн грн. Нею можуть скористатися і виробники сільськогосподарської продукції. 

Про це повідомила Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко після зустрічі з представниками сільськогосподарського бізнесу Черкащини. 

“Наше завдання зробити так, аби в структурі аграрного експорту частка продукції з доданою вартістю постійно зростала. Це дозволить виробникам отримувати більше виручки при зменшенні обсягів вивозу та покращить наші логістичні можливості”, – зауважила Юлія Свириденко

За її словами Уряд розраховує, що саме серед аграріїв грантова підтримка буде особливо затребувана і її результатом буде значне зростання частки переробки в АПК. 

Відкриття та розширення експортних шляхів дозволить реалізувати продукцію українських аграріїв на зовнішніх ринках. Тому Уряд працює над збільшенням пропускної здатності західних логістичних маршрутів. Після повного розблокування українських портів цей напрямок експорту залишиться стратегічно важливим.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json