Міністерство економіки України

Уряд виділив понад 185 млн грн для допомоги населенню, що постраждало внаслідок пожежі у Луганській області

Сьогодні,13 жовтня 2020 року, Уряд прийняв рішення про виділення  Луганській облдержадміністрації 185 млн 40 тис. гривень для надання матеріальної грошової допомоги постраждалому від пожеж населенню.

Зазначені кошти резервного фонду будуть спрямовані:

  • сім’ям загиблих у розмірі по 200 тис. гривень на кожного загиблого члена сім’ї;

  •  постраждалим, які отримали тяжкі травми, - 50 тис. гривень;

  •  постраждалим, які отримали травми середньої тяжкості, - 30 тис. гривень;

  •  постраждалим, які отримали травми легкої тяжкості, - 20 тис. гривень;

Крім того, фінансова допомога населенню  буде надана і для відновлення зруйнованих домівок. Так,  власники житлових будинків, які повністю зруйновані отримають по 300 тис. гривень, а  сім’ї, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, – 50 тис. грн. 

Також Урядом виділив кошти підрозділам Державної служби України з надзвичайної ситуації, які безпосередньо брали участь в гасінні пожежі (687 осіб та 158 одиниць техніки, у тому числі 3 пожежні літаки та 2 вертольоти).  Кошти у сумі 95 млн 798 тис. гривень передбачені для відновлення та ремонту пошкодженої вогнем техніки та пожежного обладнання.

“Для нас надзвичайно важливим є розв'язання  питань щодо фінансової допомоги населенню, яке постраждало внаслідок надзвичайних ситуацій”, - зазначила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

Нагадаємо, що на території Луганської області з 30 вересня протягом 7 днів сталися масштабні пожежі, якими охоплено 32 населених пункти з руйнівними наслідками.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json