Заступниця Міністра Ірина Новікова відвідала Рівненщину з робочим візитом

Новікова

Сьогодні, 10 червня, відбулася робоча поїздка заступниці Міністра економіки України Ірини Новікової на Рівненщину, де вона відвідала ТОВ «МОРГАН ФЕНІЧЕ» та новий деревообробний завод «Кроноспан». 

Так, ТОВ «МОРГАН ФЕНІЧЕ» є найбільшим виробником м’яких меблів, який розпочав свою діяльність з 2012 року. Влітку 2019 року «Кроноспан» оголосила намір реалізувати проект вартістю понад 400 млн євро зі створення надсучасного деревообробного заводу в селі Городок Рівненської області. На сьогодні вже завершується перша фаза реалізації цього проекту - на заводі встановлюється сучасне європейське обладнання з виробництва ДСП.

В рамках візиту було обговорено проблемні питання на ринку деревини та на ринку міжнародних вантажних перевезень.

Заступниця Міністра відмітила, що створення комфортних умов для ведення бізнесу та реалізації нових інвестиційних проектів є вкрай важливим напрямком діяльності Уряду. 

«Інвестиції є життєво необхідними для економічного відновлення України. Врегулювання проблемних питань, з якими стикаються діючі підприємства, є важливим, оскільки це демонструє новим інвесторам готовність Уряду до співпраці. Окрім цього, Уряд активно працює над новими стимулами для інвесторів, зокрема впровадженням державної підтримки інвестиційних проектів із значними інвестиціями», - зазначила заступниця Міністра Ірина Новікова.

Крім цього, було презентовано перший на Рівненщині приватний індустріальний парк «Кроноспан Рівне». Реалізація цього проекту є основою створення Рівненського меблевого кластеру, який дасть потужний стимул для економічного розвитку регіону в період до 2030 року: залучення понад 1 млрд євро українських та іноземних інвестицій, створення до 10 тисяч робочих місць.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json