Міністерство економіки України

Презентовано оновлений портал відкритої фінансової звітності державних підприємств

Сьогодні, 10 вересня 2020 року,  відбулась онлайн-презентація оновленого порталу відкритої фінансової звітності державних підприємств. Суттєво перероблений інтерфейс, на порталі розміщені додаткові дані. Головним оновленням є реалізація на порталі системи ризик-індикаторів та моніторингу ефективності діяльності об’єктів державної власності. 

Фактично створено інформаційно-аналітичну систему, яка автоматично оцінює рівень ефективності та ризикованості підприємства на основі даних фінансової звітності та інших даних, отриманих з офіційних джерел.

Інформаційно-аналітична підсистема для Міністерства економіки була розроблена Трансперенсі Інтернешнл Україна за підтримки ПРООН в Україні. 

“Оновлена система допоможе оптимізувати управлінські процеси та запровадити ефективні сучасні стандарти у роботі з держпідприємствами. Система є надійним джерелом якісних даних для моніторингу, і головне - забезпечує підтримку прийняття рішень з урахуванням об’єктивних даних і автоматизованої оцінки ризиків”, - зазначив заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Ознайомитись з новим інструментом аналітики можна на порталі ProZvit: http://bit.ly/prozvit_risks

На порталі, крім списків підприємств за кожною групою, також можна отримати в машинозчитувальному вигляді фінансову звітність окремого підприємства або групи державних підприємств. Крім того, на порталі реалізований функціонал ризик індикаторів, що дозволяє отримувати списки підприємств за заданим критеріями (збиткові, за вартістю активів, що кілька років показують негативний тренд по доходам тощо). Тепер кожен бажаючий зможе детально проаналізувати ефективність роботи підприємств певної сфери або динаміку фінансових показників окремого державного підприємства.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json