Міністерство економіки України

Уряд погодив перетворення ДП “Гарантований покупець” в акціонерне товариство

Кабмін ухвалив рішення щодо перетворення державного підприємства (ДП) «Гарантований покупець» в акціонерне товариство, 100% акцій у статутному капіталі якого належать державі та не підлягають приватизації. Рішення ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів України 2 лютого. 

«Продовжуємо реформу корпоративного управління. Перетворення «Гарантованого покупця» в акціонерне товариство посилить прозорість роботи компанії. Компанія стане зрозумілішою для міжнародних контрагентів, це полегшить їй потенційну інтеграцію в європейський ринок», - зазначив заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.

Згідно з рішенням Кабміну, має бути створена комісія з перетворення підприємства.  Комісія розробить проєкт плану перетворення підприємства, підготує передавальний акт майна, що вноситься до статутного капіталу АТ, та визначить строк вимог до підприємства кредиторами (два місяці з дня набрання чинності розпорядженням).

Також має бути утворена інвентаризаційна комісія підприємства, а Фонду державного майна доручили забезпечити проведення рецензування звіту про оцінку майна підприємства в установленому законом порядку.

Довідково:

ДП «Гарантований покупець» купує електроенергію з відновлювальних джерел енергії  для державної підтримки галузі та забезпечує доступність електроенергії для населення.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json