Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Розпочався конкурс на посаду державного секретаря Мінекономіки
20.01.2020 | 12:36 | Прес-служба Мінекономіки.

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про повторне оголошення конкурсу на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства із 20 січня 2020 року.

Конкурс розпочато відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України № 5-р від 15.01.2020 та проводиться відповідно до частини другої статті 23 Закону України “Про державну службу”.

Умови проведення конкурсу розміщено: http://bit.ly/30EUlnP

Документи від кандидатів приймаються до 18 години 3 лютого 2020 р. виключно через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС за посиланням: https://career.gov.ua/.

Місце, час і дата початку проведення оцінювання кандидатів — м. Київ, вул. Прорізна, 15, 10 година, 7 лютого 2020 року. 

Фінальна співбесіда із міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства буде транслюватися он-лайн на сторінці міністерства у Facebook.

Довідково

За результатами конкурсу оголошеного у листопаді 2019 року  не було визначено кандидата на зайняття посади держсекретаря. 

У вересні 2019 року Кабінет Міністрів тимчасово, до призначення в установленому порядку держсекретаря Мінекономіки, виконання обов’язків державного секретаря поклав на директора департаменту промислової політики міністерства Олександра Черниха. 

 
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2