Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

02
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
В Україні створено Координаційний центр з питань промисловості
19.02.2020 | 12:35 | Прес-служба Мінекономіки

19 лютого Уряд ухвалив рішення про створення Координаційного центру з питань промисловості на чолі з Прем’єр-міністром України. Головне завдання Координаційного центру – підготовка ефективних рішень, що сприятимуть розвитку вітчизняної промисловості, зростання промислового виробництва, створення нових робочих місць.

Задачами Координаційного центру є координація дій Уряду, Верховної Ради України, бізнесу для розроблення дієвих механізмів промислової політики, реагування та уникнення кризових ситуацій у промисловості.

До складу Координаційного центру увійшли представники  центральних органів виконавчої влади - Мінфіну, Мінінфраструктури, Мінекоенерго, Державної податкової і Державної митної служб, Держстату. 

Координаційний центр створено для посилення співпраці із представниками промисловості задля вирішення нагальних проблем галузі. Створення Координаційного центру з питань промисловості підтримали представники Антимонопольного комітету, Національного банку України, Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, промислових підприємств, галузевих асоціацій, об’єднань, представницьких органів (Укрметалургпром, Укрлегпром, Укравіабуд, Укрмашбуд, МЕТІНВЕСТ, Аграрний союз, тощо), міжнародні експерти та представники міжнародних організацій та установ в Україні, незалежні експертів і представників громадських об’єднань та неурядових організацій (Укрпромзовнішекспертиза, тощо).

 

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json