Міністерство економіки України

ОЕСР допоможе з бенчмаркінгом інвестиційних стимулів відповідно до найкращих світових практик, - Володимир Кузьо

Мінекономіки та Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) розпочали спільну роботу над аналізом наявних інвестиційних стимулів, а також започаткували обговорення шляхів удосконалення та впорядкування регуляторного середовища, пов’язаного з інвестиціями. Про це йшла мова під час установчої зустрічі заступника Міністра економіки України Володимира Кузьо з командою ОЕСР. В заході взяло участь близько 50 учасників, зокрема з Мінекономіки, Міненерго, Мінінфраструктури, Мінфіну, Мінагро, НБУ, СКМУ, Офісу реформ та Юкрейнінвесту.

«Ми надзвичайно цінуємо співпрацю з комітетами та робочими групами OECP, зокрема Інвестиційним комітетом, відділом експортних кредитів, а також органами, відповідальними за корпоративне управління та державні закупівлі та щиро дякуємо за започатковану роботу щодо розвитку потенціалу для розробки ефективної політики стимулювання інвестицій та покращення регуляторного середовища і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю», - наголосив Володимир Кузьо.

Під час зустрічі Володимир Кузьо зазначив про важливість залучення та співпраці всіх зацікавлених органів в проведенні дослідження щодо чинних державних стимулів та пільг, а також розробки нових політик стимулювання, створення належного сприятливого середовища для забезпечення отримання коштів донорів та залучення іноземних і приватних інвестицій в розбудову та відновлення України.

Сторони домовились зосередитись на двох основних напрямках роботи з розбудови інвестиційного потенціалу:

  • Розробка та впровадження політики стимулювання інвестицій, що відповідає кращим практикам та рекомендаціям ОЕСР;
  • Сприяння інвестиціям, у тому числі шляхом покращення та оптимізації регуляторного середовища для інвестицій на національному та регіональному рівнях.

Мінекономіки виступатиме координатором зазначеної співпраці та проведення відповідної роботи в рамках цього проєкту.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json