Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

01
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Тимофій Милованов провів робочу зустріч із міністром торгівлі Турецької Республіки Рухсар Пекджан
Тимофій Милованов провів робочу зустріч із міністром торгівлі Турецької Республіки Рухсар Пекджан
03.02.2020 | 17:09 | Прес-служба Мінекономіки

3 лютого 2020 року у м. Київ у рамках Восьмого засідання Стратегічної ради високого рівня під головуванням Президента України Володимира Зеленського та Президента Турецької Республіки Реджепа Ердогана відбулась двостороння зустріч міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова з міністром торгівлі Турецької Республіки Рухсар Пекджан.
Керівники економічних напрямів Урядів обох країн підтвердили налаштованість на поглиблення торговельно-економічного співробітництва між Києвом та Анкарою.  
У ході бесіди посадовці торкнулися питань укладання Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Турецької Республіки та поглиблення співпраці у митній сфері. Окремо були обговорені шляхи розширення інвестиційного співробітництва.
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, як співголова Української частини Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва підтвердив готовність до проведення її Дванадцятого засідання найближчим часом у м. Київ. У свою чергу, Міністр торгівлі Турецької Республіки повідомила, що на даний момент Турецькою стороною опрацьовується питання можливості проведення чергового засідання Комісії до кінця І кварталу 2020 року. 
Тимофій Милованов також повідомив про результати впровадження ключових реформ в Україні, зокрема про кроки Уряду у напрямі проведення земельної реформи та відкриття ринку землі.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json