Міністерство економіки України

World IP Day: презентовано концепцію проекту Національної Стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності до 2030 року

26 квітня цього року в рамках заходу, присвяченого Всесвітньому дню інтелектуальної власності, відбулася презентація концепції проекту Національної Стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні до 2030 року. У заході взяв участь заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

«Стратегія інтелектуальної власності – це не тільки документ державної політики з подальшого розвитку сфери IP, а й план дій для українських компаній, підприємців, винахідників щодо управління та захисту своїх нематеріальних активів, а також орієнтир для МСП. Кожна інноваційна компанія повинна мати свою IP Стратегію, яка розвиватиметься разом з бізнес-цілями компанії. Спроможність не лише генерувати інтелектуальну власність, а й надійно та ефективно її захищати, впроваджувати інновації, залучати іноземні інвестиції, створювати для українських компаній умови для ведення бізнесу під час війни та повоєнного відновлення безпосередньо впливають на підвищення конкурентоспроможності нашої економіки», - зазначив Віталій Кіндратів.

За його словами, в основу IP Стратегії будуть закладені основні пріоритети країни для покращення економічних показників шляхом розвитку системи інтелектуальної власності та розбудови інноваційної екосистеми в контексті євроінтеграційного вектору нашої держави та набуття Україною статусу кандидата на членство в ЄС.

«Наша спільна мета зробити так, щоб частка інтелектуальної власності в ВВП збільшувалась, а інновації стали драйвером економічного розвитку України», - наголосив Віталій Кіндратів.

З презентацією можна ознайомитися за посиланням:

https://nipo.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/Olena-ORLIUK_prez-26042024-web.pdf

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json