Міністерство економіки України

Мінекономрозвитку запобігло втраті контролю за ДП «Завод «Електроважмаш»

Діючи у правовому полі, Мінекономрозвитку зупинило спробу двічі звільненого за зловживання директора незаконно захопити контроль над підприємством. Виконувачем обов'язків директора державного підприємства «Завод «Електроважмаш» залишається Дмитро Костюк, який має виключне право підпису та інших юридичних дій. Про це свідчить отримана Міністерством сьогодні виписка з Єдиного держреєстру юридичних осіб, фізичних  осіб-підприємців та громадських організацій (ЄДРПОУ).

Нагадаємо, що 19 січня колишній директор підприємства В. М. Глушаков, якого наказом Мінекономрозвитку було звільнено з посади ще 5 листопада 2015 року, у супроводі озброєних найманців захопив приймальню директора та намагався отримати доступ до печатки і рахунків підприємства. Цього ж дня до Мінекономрозвитку надійшла інформація про внесення змін до ЄДРПОУ, відповідно до яких Глушакова було зазначено керівником ДП «Завод «Електроважмаш». На підставі яких документів державний реєстратор Харківського міського управління юстиції вніс ці зміни, незрозуміло.

Мінекономрозвитку поінформувало реєстраційний орган про відсутність законних підстав вносити зміни, і їх було скасовано.

«Діючи виключно у рамках правового поля, Мінекономрозвитку відновило справедливість і повернуло контроль держави за підприємством, яке входить до переліку стратегічних. Первісний запис у реєстраційних документах відновлено, і колишній директор – рейдер не зможе отримати доступу до приміщення та банківських рахунків компанії», - сказав Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус. «Ця ситуація чітко доводить: у країні з такою недосконалою судовою системою державі дуже складно ефективно керувати своїми активами. Реформа держпідприємств залишається пріоритетним завданням, і ми розраховуємо на її підтримку в Уряді та Верховній Раді».  

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json