Міністерство економіки України

Ігор Петрашко обговорив з Послом Італійської Республіки Давіде Ла Чечіліа перспективи двостороннього співробітництва

Сьогодні, 27 жовтня, відбулася зустріч Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з Надзвичайним та Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа з метою обговорення питань поглиблення торгово-економічних відносин між Україною та Італією. Участь у заході взяли заступник Міністра Олександр Романішин, представники Мінекономіки та представники Посольства Італійської Республіки в Україні.

«Ми зацікавлені у поглибленні взаємовигідних торгово-економічних відносин та подальшому розвитку галузевого та інвестиційного співробітництва між нашими країнами», - зауважив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Так, під час зустрічі йшлося про перспективи співпраці у сфері торгівлі, промисловості, агросекторі, галузі ІТ та інновацій. 

Крім того, сторони обговорили взаємодію в рамках Українсько-Італійської ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва та підтримали важливість проведення наступного засідання в грудні поточного року.. 

Також було наголошено на важливості процесу фіналізації роботи щодо оновлення міжурядової Угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій, що має розширити перспективи для  реалізації нових інвестиційних проектів, розвитку кооперації, державно-приватного партнерства тощо.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json