Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

29
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Тимофій Милованов взяв участь у Київському міжнародному економічному форумі
08.11.2019 | 20:50 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 8 листопада, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов взяв участь у панельній дискусії Київського міжнародного економічного форуму, де розповів про головні стратегічні напрямки для економічного розвитку України.

Міністр зазначив, що одним з драйверів для зростання української економіки є відкриття прозорого обігу землі, який забезпечить чесні і прозорі правила гри на ринку.

«Сьогодні ми хочемо відкрити прозорий обіг земель й, тим самим, провести одну з найбільших антикорупційних реформ в історії сучасної України. Переконаний, що прозорість ринку - це найкращий захист від тіньових схем, які діяли понад 18 років в Україні через мораторій на продаж земель  сільськогосподарського призначення», – зауважив Тимофій Милованов.

Також Міністр розповів, що у ТОП 5 пріоритетів Міністерства входить проведення приватизації неефективних і збиткових державних підприємств, дотації на які будуть перерозподілені на важливі інфраструктурні проекти та розвиток громад.

Крім того, у фокусі уваги Мінекономіки розширення експорту та відкриття нових міжнародних ринків, впровадження конкурентної політики і реформа ринку праці, яка дасть поштовх до розвитку людського та інтелектуального  капіталу України.

“Як тільки ми досягнемо успіху у цих реформах і покажемо світові впровадження змін, таким чином, привернемо увагу світових інвесторів до України”, – зазначив Міністр.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json