Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

30
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Видано перший кредит в рамках «Доступні кредити 5-7-9%» під гарантії Фонду розвитку підприємництва
27.05.2020 | 17:58 | Прес-служба Мінекономіки

АБ Укргазбанк видав позику в розмірі 1,5 мільйона гривень на 5 років фермерському господарству «Таврійська ягода» (село Приморське , Василівського району, Запорізької області), засноване в 2018 році. 

Кошти були використані для організації системи водопостачання для господарчих потреб господарства: замовлено проект для підключення в системі водопостачання села Приморське, придбано необхідне обладнання, здійснено монтаж, отримано дозвіл на спеціальне водокористування. Загальний обсяг інвестицій склав близько 3 мільйона гривень.

Основний напрямок господарської діяльності ФГ «Таврійська ягода» - інтенсивне садівництво та вирощування ягідних культур з метою подальшого зберігання, переробки і реалізації на місцевому та іноземних ринках. Підприємство розташоване в степовій зоні з посушливим кліматом. Відтак,  питання забезпечення джерелом вологи є одним з ключових для розвитку господарства та максимізації його доходу. 

Нагадаємо, з 1 березня 2020 року, Державна програма "Доступні кредити 5-7-9%" включає додаткову опцію - кредитні гарантії. Інструмент дозволяє вирішити проблему відсутності або недостачі застави у позичальника.

 Детальніше про програму "Доступні кредити 5-7-9%" ви зможете дізнатися на сайті 5-7-9.gov.ua.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json