Міністерство економіки України

Пріоритетне розмінування сільгоспземель: за місяць обстежено понад 17 тисяч гектарів

Протягом листопада піротехнічні підрозділи державних органів та неурядових операторів обстежили понад 17 тисяч гектарів земель сільгосппризначення. За даними обласних військових адміністрацій, в рамках пріоритетного розмінування сільгоспземель всього з початку року обстежено понад 257 тис га угідь.

«Попри ускладнення погодних умов наші піротехніки продовжують роботу з обстеження та розмінування найбільш цінних українських земель. За останній тиждень листопада обстежено більше трьох тисяч гектарів, понад півтори тисячі гектарів очищено чи розміновано. З початку року майже 195 тисяч гектарів повернуто аграріям для господарської експлуатації. Уряд продовжує роботу над посиленням спроможностей піротехнічних підрозділів. Мета – пришвидшити очищення території країни», - зазначила Перший віцепрем’єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Найбільші площі в листопаді в рамках виконання плану пріоритетного повернення сільгоспземель в експлуатацію були обстежені в Херсонській області – 12 тис 400 га. На Харківщині за місяць піротехніки обстежили понад 3,5 тисячі гектарів сільгоспугідь. Ще більше 1300 га обстежено в Миколаївській області.

Нагадаємо, напередодні було підписано Угоду між Урядами Словенії та України про надання Словенією 1,5 мільйони євро гуманітарної допомоги на безповоротній основі на цілі гуманітарного розмінування.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json