Міністерство економіки України

558 релокованих підприємств вже відновили роботу в безпечних регіонах країни

Мінекономіки продовжує програму “Релокація бізнесу” - скористатися нею може будь-який бізнес, незалежно від розміру. Для цього потрібно залишити заявку на онлайн-платформі Relocate.Prozorro.Sale. Після опрацювання заявки, бізнесу запропонують комплексний пакет державної підтримки. 

Про це в ефірі національного телемарафону розповіла заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна

“Від початку дії програми зареєстровано вже 1846 заявок, 745 підприємств вже переїхали у більш безпечні регіони, 558 - відновили роботу на нових місцях. Для 286 підприємств зараз здійснюється пошук підходящої локації або способу транспортування”, - зазначила Тетяна Бережна.

Найбільше бізнесів релокувалися з Харківської області – 193 підприємства, Київської – 180,  Донецької - 106, Дніпропетровської – 27, Запорізької – 26. 

Найчастіше підприємства переїжджають до Львівської області (25%), Закарпатської (16%), Чернівецької (11%), Тернопільської (8%), Дніпропетровської (7%) та Івано-Франківської (7%).

“Збереження кожного робочого місця, забезпечення безперервної роботи бізнесу - це дуже важлива задача держави. Адже це саме те, що наближає Україну до перемоги. Ми консолідуємо всі зусилля для того, щоб ця урядова програма продовжувалася”, - додала заступниця Міністра. 

Допомога від держави полягає у підборі місця розташування для бізнесу на безпечній території, сприянні з перевезенням на нову локацію, в розселенні працівників та пошуку нових співробітників, підтримці у відновленні логістики, закупівлі сировини та пошуку ринків збуту.

Також зазначимо, що поряд із приємними новинами про деокупацію українських територій спостерігається тенденція повернення бізнесів на попередні місця роботи. Так, 609 підприємств відмовилися від раніше поданих заявок на релокацію, а 37 підприємств повернулися на попереднє місце провадження діяльності.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json