Міністерство економіки України

Грантова програма «Власна справа» діє вже рік і результати вражаючі: 6,5 тисяч переможців, - Тетяна Бережна

Бережна, Власна справа

27 липня під час дискусійної панелі, яка відбулась в рамках масштабного заходу, приуроченого до річниці грантової програми «Власна справа», заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна розповіла про деталі програми та заохотила український бізнес подавати заявки на отримання грантів.

Зокрема, «Власна справа» є одним з найпопулярніших компонентів програми грантової підтримки бізнесу «єРобота», яка також охоплює гранти на переробку, розвиток садів та створення теплиць, та новий напрям – гранти для ветеранів, ветеранок і їхніх дружин чи чоловіків.

«Наша грантова програма «Власна справа» діє вже рік і результати просто вражаючі: 6,5 тис. переможців, 1,3 млрд грн – сума, яку вже отримують наші переможці. Якщо говорити про те, які регіони лідери в цій програмі, то найбільш успішними підприємцями, які брали участь у програмі та перемагали – це Львівська область, Київ, Рівненська область», - розповіла Тетяна Бережна.

Заступник Міністра зазначила, що серед найпопулярніших видів діяльності – оптова і роздрібна торгівля, переробна промисловість, готелі та ресторани, тимчасове розміщення і організація харчування. За програмою «Власна справа» до кінця року заплановано ще 8 хвиль. Подати заявку можна через Дію. Фінансування, яке передбачене в бюджеті на цю програму становить 1 млрд.

«Уряд працював над тим, щоб ці гранти були зручні і доступні для всіх. Тому запрошую всіх охочих подавати заявки. Але головне, що за всіма цими цифрами стоять люди і це неймовірно сильні люди, які працювали в час війни, які створювали робочі місця та сплачували податки. І для мене є дуже великою приємністю опинитися в компанії таких сміливих і стійких людей, які є драйверами нашої економіки», - підкреслила Тетяна Бережна.

Вона додала, що з 10 квітня програма «єРобота» розширилось до ветеранського компоненту, який має три частини – гранти від 250 000 грн до одного мільйону. Серед перших переможців вже є 20 учасників бойових дій і 21 дружина учасника бойових дій. За програмою передбачається 8 хвиль до кінця року. Бюджет становить 1 млрд грн. Також стартує нова хвиля подання заявок на гранти на переробку з можливістю отримати грант до 8 млн грн. До кінця року планується видати 1000 грантів.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json