Майже 3 млрд грн принесла мала приватизація за 10 місяців 2020 року, - Петрашко

За цей дійсно непростий рік тільки мала приватизація державного та комунального майна вже принесла майже 3 млрд грн  (а саме, 2 млрд 733 млн гривень). У наступному році сподіваємось значно збільшити цей показник та розпочати велику приватизацію. 

Про це повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко під час відкриття конференції “Як стимулювати інвестиції в економіці та підвищити ефективність управління державними ресурсами?”.

“Ефективне управління державними ресурсами відіграє надзвичайно важливу роль. Це і запорука збільшення надходжень до держбюджету, і покращення соціально-економічного життя, і підвищення довіри до держави в цілому”, - прокоментував Міністр Ігор Петрашко. 

Під час панелей онлайн-конференції були детально проаналізовані основні напрями в реформі управління державними ресурсами, а саме: приватизація, оренда державної та комунальної власності, ринок необробленої деревини, реалізація активів банків-банкрутів, продаж будь-якого майна, нерухомості, автомобілів, земельних ділянок, акцій, цінних паперів юридичних та фізичних чи юридичних осіб, які перебувають у стадії банкрутства, продаж арештованого майна та інші напрями. 

“Зараз всі ці напрями мають прозорий та публічний доступ до державних ресурсів через систему Прозорро.Продажі. Система забезпечує конкуренцію, транспарентність, відкриті і чесні торги. Це, у свою чергу,  надає позитивні ефекти – значні надходження в бюджет, інвестиції в розвиток галузей, збільшення робочих місць”, - зазначив Міністр.

Конференція  була організована ДП “Прозорро.Продажі”, за підтримки Мінекономіки, Міндовкілля та Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.  У заході взяли участь народні депутати- члени профільних комітетів Верховної Ради, представники  центральних органів влади, бізнес-асоціацій та експерти. 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json