Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

15
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Компанія Huawei відкриє у Києві науково-дослідний центр
21.02.2017 | 19:00 | Прес-служба Мінекономрозвитку

Про це йшлося на зустрічі Степана Кубіва, Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України, та Лю Хонджюна (Liu Hongyun), президента Huawei по регіону Центральна Азія та Кавказ.​

Степан Кубів відзначив, що цифровізація є ключовим напрямком роботи Уряду України та перспективним напрямком для інвестицій.

“Україна активно працює над розвитком проктів цифровізації України, адже це дозволить суттєво наростити ефективність кожної галузі та економіки в цілому. Разом з Європейським Союзом ми також маємо чіткий спільний порядок дій у цьому напрямку, включаючи гармонізацію з європейським законодавством, регуляторгої бази та розвиток ІКТ інфраструктури,” - зауважив Степан Кубів.

Лю Хонджюн (Liu Hongyun), президент Huawei по регіону Центральна Азія та Кавказ, відзначив значний потенціал України у сфері розвитку цифрових проектів та технологій. За його словами, країна може здійснити цифровий стрибоку у використанні digital можливостей. Але для цього треба провести нормативну базу у відповідність з міжнародними нормами, развивати технології - якнаскоріші запустити  4G. На думку представника компанії, країна має всі можливості сконцентруватися на сервисах, бо тут є багато талановитих програмістів.

“Компанія Huawei має значний досвід запровадження цифрових технологій і ми хочемо співпрацювати з Україною, бо тут великий потенціал. Це можуть бути хмарні рішення для медицини, електронного урядування, безпеки міст, ЖКГ (проекти “Розумний дім”) та інших”, - наголосив Лю Хонджюн.

Представники Huawei відзначили, що першочерговими кроками на шляху до цифрового прориву вважають роботу з підвищення ефективності використання радіочастот, впровадження ліцензії на зв’язок четвертого покоління, спрощення дозвільних процедур для використання мікро- та піко-базових станцій, що широко застосовуються у ЄС. Зі свого боку компанія має наміри до кінця 2017 року відкрити у Києві науково-дослідницький центр.

Зустріч відбулася за участі Дмитра Шимківа, заступника глави Адміністрації Президента України, Олександра Данченко, голови комітету з питань інформатизації та зв’язку Верховної Ради України, і Чжоу Хаодзе, директора «Хуавей Україна».

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json