Міністерство економіки України

єРобота: В Києві виготовляють кухонні меблі

єРобота: В Києві виготовляють кухонні меблі

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Ірина Єлісова - власниця Modo Mebli, що займається виготовленням кухонних меблів в Києві. Свій бізнес започаткувала навесні минулого року, коли почала допомагати у відновленні пошкоджених ворогом домівок мешканцям деокупованих територій Київщини. 

«Наші люди - неймовірні. Вони відбудовують, відвойовують своє життя у ворога. Нас рухали вперед саме ці історії - після окупації люди повертались у свої домівки та намагались жити далі. Ми хотіли їм допомогти», - розповіла Ірина. 

Інформацію про грант за програмою «Власна справа» Ірина побачила в інстаграмі і вирішила подати заявку. Грантові кошти витратила на придбання ноутбуків для співробітників компанії.

«Цей грант надихнув нас: ми відчули підтримку держави, відчули, що ми - одна команда», - зазначила Ірина.

 Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json