Уряд забезпечить стабільну роботу виробників харчових продуктів під час війни

Уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів України № 160 “Щодо забезпечення стабільної роботи виробників продовольства в умовах воєнного стану”. Документ дозволить гарантувати безперебійну роботу продовольчих підприємств та постачання продукції населенню. 

“Щоб виробники мали змогу здійснювати свою діяльність, навіть у цей надскладний час, встановлений максимальний строк розрахунків за товари вітчизняного виробництва – не пізніше, ніж через 10 днів після виставлення рахунку за поставлену продукцію”, – деталізувала Перша віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко. 

Перелік товарів, на які розповсюджується дія документу, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 “Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення”. Це крупа гречана, цукор, борошно, хліб, молоко, макаронні вироби, яйця, курятина, вершкове масло, питна вода. 

“Ми маємо в екстремальних умовах зберегти для наших громадян доступ до необхідних соціально значущих продовольчих товарів. Особливо для вразливих категорій населення – літніх та самотніх людей, багатодітних родин, малозабезпечених”, – додала Юлія Свириденко. 

Міністерство економіки України продовжує посилено працювати в умовах воєнного стану. В пріоритеті – 3 стратегічні напрямки: підтримка виробничих потужностей, забезпечення українців найнеобхіднішими товарами і послугами та створення міцного тилу для перемог на фронті. 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json