Міністерство економіки України

єРобота: Ya Svit виготовляє свічки, що створюють настрій

 єРобота: Ya Svit виготовляє свічки, що створюють настрій

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Юлія Заяць та Анна Оцвера - власниці бізнесу Ya Svit і найкращі подруги. Їх компанія займається виготовленням дизайнерських свічок з натурального соєвого та кокосового воску. 

Подруг об’єднує любов до свічок, духовного розвитку та досвід роботи з жінками. В жовтні 2022-го року Юлія та Анна провели в Карпатах ретрит для жінок, що стало натхненням та поштовхом для реалізації нових ідей. 

«Коли як не зараз?», — подумали вони та почали створювати продукт, що повністю відображає їхні цінності.

Знайома порекомендувала дівчатам взяти грант від Міністерства економіки на старт бізнесу. Рішення спробувати свої сили вони прийняли дуже швидко, і вже в грудні їхню грантову заявку було схвалено. 

Грант за програмою «Власна справа» дав змогу Юлії та Анні запустити бізнес з нуля, закупити обладнання, матеріали для варіння свічок та орендувати студію для майстерні. 

«Вогонь допомагає сконцентруватись та заспокоїтись, аромат діє як ароматерапія, афірмації, якими розписані кашпо нашої свічки, допомагають сформувати позитивне мислення та поставити правильні наміри», — так говорять про свій продукт Юлія та Анна. 

Окрім продажу свічок, підприємиці влаштовують також майстер-класи для жінок з виготовлення свічок, формують комьюніті навколо своїх цінностей. Адже кожен бізнес — це перш за все ідея та любов до своєї справи. 

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json