У Мінекономіки відбулась зустріч з Міжнародною організацією праці

Сьогодні, 26 лютого, у Мінекономіки відбулась зустріч заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігоря Дядюра зі старшим технічним радником Проєкту Міжнародної організації праці “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні” Джемалом Ходжічем та менеджером Проєкту ЄС-МОП “На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні” Антоніу Сантушем. Також у заході взяли участь представники Мінекономіки та національний координатор Міжнародної організації праці (МОП).

Учасники обговорили роботу існуючих проєктів в сферах посилення соціального діалогу, реформування ринку праці й політики зайнятості, модернізації трудових відносин та детінізації сфери праці, а також оновлення законодавства з охорони праці. 

Крім того, під час зустрічі були визначенні актуальні завдання державної політики в сфері оплати праці та врегулювання питань заборгованості з її виплати.

“Очевидно, що чинне українське трудове законодавство потребує докорінних змін. В тісній співпраці з міжнародними партнерами, роботодавцями та профспілками ми маємо розробити сучасне прогресивне трудове законодавство, в основі якого – рівні можливості, легальна зарплата та захист прав працівників”, - зазначив заступник Міністра Ігор Дядюра

Сторони домовились про подальше розширення сфер співпраці Мінекономіки та Міжнародної організації праці, а також обговорили перспективні кроки з реалізації діючих проєктів.

Нагадаємо, що Міжнародна організація праці в межах Програми гідної праці для України реалізує проєкти технічної підтримки, спрямовані на наближення України до міжнародних стандартів у сфері трудових відносин та налагодження процесів реформування трудового законодавства.

Довідково:

Міжнародна організація праці (МОП) - спеціалізована установа  ООН, що здійснює свою діяльність з розробки та контролю за дотриманням міжнародних трудових стандартів на  основі  залучення всіх сторін соціального діалогу - урядів, представників роботодавців та працівників

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json