Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

15
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Українська делегація взяла участь у засіданні Підкомітету Україна – ЄС з питань торгівлі та сталого розвитку
11.11.2019 | 11:04 | Прес-служба Мінекономіки

6 листопада 2019 року у місті Брюссель, Королівство Бельгія, відбулось третє засідання Підкомітету Україна – ЄС з питань торгівлі та сталого розвитку.

Представники України та Європейської Комісії зустрілись для обговорення результатів діяльності, пов’язаної із питаннями торгівлі в контексті Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами.

Під час зустрічі учасники обговорили необхідність завершення відбору експертів від України до Групи експертів, що передбачено Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Також у фокусі розмови - режим інспекції праці, модернізація трудових відносин в Україні, а також розвиток сфери енергоефективності та відновлюваної енергетики.

За результатами засідання стороною ЄС була підтримана ініціатива Української сторони щодо започаткування спільної роботи стосовно напрацювання спільного розуміння торгівлі товарами.

Ключові результати зустрічі були представлені на Форумі громадянського суспільства, яке відбулось 7 листопада 2019 року у м. Брюссель, у форму Спільної заяви (додаток – англійська мова).

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json