Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

18
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Ігор Петрашко провів онлайн-зустріч з Європейською Бізнес Асоціацією
13.07.2020 | 11:20 | Прес-служба Мінекономіки

У форматі zoom-конференції відбулася зустріч Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з представниками Європейської Бізнес Асоціації.

Міністр розповів про поточний стан, динаміку та прогнози економічного розвитку, а також про урядові ініціативи для підтримки бізнесу.

«Нова прогресивна монетарна політика від Нацбанку в комплексі з урядовими стимуляційними рішеннями матиме позитивний вплив на розвиток економіки. Всі передумови для так званого «jump start» економіки у нас є», - запевнив Міністр.

За словами Міністра, стимуляційними інструментами для стабілізації і росту економіки виступають: і урядова програма по частковому безробіттю, і проект «Велике будівництво», і кредитні програми, і ініціативи з підтримки внутрішнього виробництва.

Крім того, Ігор Петрашко звернув увагу на посилення інвестиційної політики в країні.

«Ми цікаві світу і бачимо інвестиційні можливості, наприклад, у автомобілебудуванні, IT (створення кластерів інновацій), фармацевтиці, промислових логістичних ланцюжках та ін», - зазначив Міністр.

У ході розмови Ігор Петрашко відповів на питання від індустрій та компаній, які були адресовані Мінекономіки через асоціацію. Зокрема, питання стосувалися міжнародної торгівлі і переговорів щодо Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Туреччиною, розслідувань Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, діяльності Держпродспоживслужби і захисту прав споживачів, захисту інтелектуальної власності, а також деяких дискусійних  моментів окремих галузей.

На завершення, було погоджено зробити таку комунікацію між Міністерством і Асоціацією на постійній основі для вирішення найгостріших питань бізнес-спільнот.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json