Міністерство економіки України

Мінекономіки підготувало практичні роз’яснення для інвесторів за підсумками першої зустрічі-запуску Ukraine Business Compact

За результатами зустрічі-запуску Ukraine Business Compact, що відбулась у березні 2024 року, Міністерство економіки України представило практичні роз’яснення  з порадами для міжнародних інвесторів. Розробка посібника здійснювалась за координації та аналітичної підтримки Tony Blair Institute, а також експертів KSE Institute.

Документ містить відповіді на ключові питання інвесторів, що пролунали під час зустрічі Ukraine Business Compact. Посібник пропонує також загальну інформацію для потенційних інвесторів, а також висвітлює ті напрямки та реформи, за якими Уряд планує або здійснює роботу для покращення бізнес-середовища. 

Серед іншого, посібник висвітлює питання переваг інвестування в Україну, наявність інструментів і стимулів для зниження ризиків, а також містить роз’яснення щодо нормативно-правового середовища та практичні поради щодо ведення бізнесу в Україні. 

“Інвестиції є ключем до динамічного розвитку економіки та швидкого повоєнного відновлення. У ході Ukraine Business Compact ми отримали понад 100 запитань на різні теми, пов’язані з інвестуванням в Україну. Ми їх згрупували та повертаємось до інвесторів з консолідованими відповідями. Наше завдання — практична користь для інвесторів, які підписують UBC. Наступні секторальні зустрічі будуть присвячені більш детальним галузевим дискусіям та розгляду інвестиційних можливостей. Ми хочемо зробити умови для ведення бізнесу в Україні зрозумілими для підприємців з усього світу та сподіваємося, що розроблений нами посібник стане в нагоді приватному сектору та допоможе залучити більше капіталу та технологій в національну економіку”, — зазначив заступник Міністра економіки України Володимир Кузьо.

Завдання заходів в рамках Ukrainian Business Compact — виявити ключові проблеми, з якими стикаються інвестори в Україні, а також запропонувати інструменти для пом’якшення цих викликів. Програма заходів передбачає проведення галузевих семінарів з сільського господарства, транспорту та логістики, енергетики, критичних матеріалів, обробки та зеленої металургії, а також ІТ та цифровізації.  

Надалі практичний посібник Ukrainian Business Compact буде доповнюватись додатковими рекомендаціями та інформацією, що можуть знадобитися інвесторам для роботи в Україні разом із кожним наступним воркшопом. Зареєструватися для участі в наступних заходах Ukrainian Business Compact та стати підписантом компакту можна за посиланням: https://ubc.globalcompact.org.ua/

Надати свої рекомендації щодо змісту посібника, а також отримати додаткові роз’яснення з приводу інвестування та умов ведення бізнесу в Україні, можна за адресою: [email protected]

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json