Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Новини
Фінансування програми єОселя збільшили: до кінця року отримати пільгову іпотеку зможуть щонайменше 10 тисяч родин
16.08.2023 | 12:46 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Програма доступного іпотечного кредитування єОселя отримала фінансування на цей рік у повному обсязі. За оцінками «Укрфінжитла», вже до кінця року отримати пільгову іпотеку зможуть щонайменше 10 тисяч українських родин. Тому тим українцям, кому відмовили через брак фінансування, радять повторно подати заявку на кредит в Дії.

 «Ми бачимо, наскільки великим попитом користується програма серед людей. Вони хочуть будувати своє життя в Україні, попри війну. Тому Уряд разом з «Укрфінжитлом» знайшли можливості та залучили додаткові кошти на програму - як на відкритому фінансовому ринку, так і кредитні. Продовжуємо працювати, аби у майбутньому на цей напрям прийшли й міжнародні інвестиції», - зазначила Перший віцепрем'єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Нагадаємо, що скористатись програмою доступного кредитування сьогодні можуть як представники окремих професій, так і громадяни, які не мають у власності житла або хочуть покращити його умови. Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом, вчителів, медиків та науковців пільгова ставка складає 3% річних на вторинному або первинному ринку. Для інших  категорій - учасників бойових дій, ветеранів, ВПО, інших громадян - ставка іпотеки становить 7%. 

 В «Укрфінжитлі» наголошують, що позичальники, які претендують на іпотеку під 7%, можуть обрати  квартиру у будинку не старшому трьох років на момент укладання договору, або такому, що будується.

«Ми робимо наголос саме на первинний ринок нерухомості. Важливо, аби єОселя змогла дати економіці позитивний мультиплікативний ефект, а це можливо лише завдяки поштовху будівництва», - зазначив Євген Мецгер. 

Перелік акредитованих банками-партнерами об’єктів для купівлі житла на первинному ринку в будинках, що зводяться, доступний тут.

 Подати заявку можна лише у мобільному додатку Дія. Детальніше як це зробити читайте тут

Довідково:

Програма єОселя почала свою роботу в жовтні минулого року. За цей час 2475 українських родин придбали власне житло на понад 3,4 млрд грн. Темпи видачі кредитів збільшилися в травні, коли програма почала відновлювати фінансування  завдяки додатково залученим коштам. 

 Реалізовують єОселю Мінекономіки, Мінцифри, «Укрфінжитло» та Дія. 

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2