Міністерство економіки України

Держава стимулюватиме розвиток виробництва БпЛА в Україні на системній основі - Юлія Свириденко

Держава стимулюватиме розвиток виробництва БпЛА в Україні на системній основі - Юлія Свириденко

Держава сфокусується на системному стимулюванні розвитку виробництва БпЛА в Україні. Про це заявила Перший  віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час конференції «Виробництво БпЛА: можливості та виклики», що відбулась в Києві 14 січня 2022 року. 

«Для України питання виробництва та постачання на фронт будь-якої зброї – це питання збереження життів наших захисників та наших громадян. І, зрештою, це питання перемоги. Ми знаємо потреби фронту. Тобто, фактично обсяг ринку. І ми маємо зрозуміти, скільки сьогодні готові виробляти вітчизняні виробники. Які є вузькі місця, що заважають збільшити виробництво. Які дії потрібні від Уряду, щоб вирішити всі наявні проблеми.

Ми сфокусовані на тому, щоб стимулювати розвиток виробництва системно, з огляду на перспективу. Стимулювати розвиток малих виробників. розширення виробництва великих, відкрити доступ до фінансів і в середині країни, і зовні», – зазначила Юлія Свириденко.

У свою чергу Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації  Михайло Федоров додав: «Завдяки проекту Армія дронів в рамках платформи UNITED24 ми забезпечуємо наших військових найкращими «пташками» та стимулюємо розвиток українських виробників БПЛА. За 7 місяців проекту за запитом військових вже законтрактовано майже 1600 дронів на 3,3 млрд грн. Частина з них – це дрони українських виробників. Ринок українських БПЛА має великий потенціал. Разом з урядовою командою ми системно працюємо над тим, щоб підтримати наших виробників та спростити багато бюрократичних питань. Це дозволить бізнесу розвиватися та масштабуватися ще швидше».

Представники Уряду, ЗСУ, волонтери та виробники в ході конференції обговорили питання розвитку галузі БпЛА, а також питання вдосконалення чинної нормативно-правової бази, якою регулюється галузь, моделей фінансування, довгострокового розвитку бізнесу, поточних проблем та шляхів їхнього вирішення.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json