Міністерство економіки України

єРобота: На грантові кошти завод придбав нове виробниче обладнання

єРобота: грант на переробку

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розширення бізнесу. Одна з грантових програм - для переробних підприємств «Новий рівень», за якою  підприємці можуть отримати до 8 млн грн на розвиток бізнесу. Знайомимо вас з героями-переможцями цієї програми.

Борис Ніколенко – співвласник заводу Imperatyv з виробництва будівельної композитної арматури та сітки, яку використовують у будівництві фундаментів, доріг, бетонних споруд. Продукцію експортують за межі України, навіть у Австралію. Знайшлося застосування продукції заводу і в ЗСУ – його сітки використовуються в якості антидронового захисту.

Борис розповідає і про офіс у Польщі, і про налагодження тісної співпраці з Угорщиною, Туреччиною, Йорданією, Литвою, Чехією та Болгарією. Продукція має необхідні сертифікати для використання на території України та ЄС. 

У 2022-му році завод потрапив під окупацію, тому довелося залишати рідну Харківщину, вивезти працівників з їхніми сім’ями. Переїхавши на Івано-Франківщину, відновили виробництво з нуля, створили робочі місця.

Скориставшись грантом для переробних підприємств від Мінекономіки, придбали українське обладнання для заводу – лінії для виробництва будівельної сітки та арматури.

«До гранту у нас була одна лінія, а зараз є чотири повноцінні лінії, навіть працюємо позмінно. Хочемо вийти на довоєнні потужності, щоб створювати нові робочі місця та забезпечити український будівельний ринок сучасними матеріалами», - розповідає підприємець. 

Компанія стала одним з ініціаторів створення Прикарпатського промислового кластеру, щоб спільно розвивати українську промисловість.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json