Міністерство економіки України

єРобота: В центрі Києва відкрили книгарню

єРобота: В центрі Києва відкрили книгарню

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Дмитро Феліксов - власник нещодавно відкритої в Києві книгарні Readeat. 

На створення книгарні Дмитра надихнула донька Поліна, яка зараз робить перші кроки в письменництві. Завдяки їй прийшла ідея створити атмосферний простір, наповнений сенсами та паперовими книжками. Після вивчення ринку з'явилась ідея місця, куди можна зануритись, як у цікаву книгу. 

“Ворог ніколи не зупиниться і буде знищувати нашу культуру. Книга - це наш стратегічний захист і я хочу допомогти в цьому. Крім того, тут я можу реалізувати свій досвід та досягти результатів, які будуть корисні для суспільства”, - говорить бізнесмен.

Рухатись далі Дмитра надихають дружина та родина, а ще – бажання створювати місце мрії. Зараз Readeat – популярний спот в центрі Києва. Люди приходять сюди обрати книжки українською та англійською, випити смачну каву та провести час в красивому просторі.

Грант за програмою “Власна справа” був для Дмитра продовженням концепції співпраці та суспільної користі: “Дякую за можливість, це класно, коли держава опікується створенням нових робочих місць”, – каже він.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json