«Банки вперше почали конкурувати за клієнта в рамках програми 5-7-9%», - Петрашко

Банки вперше почали конкурувати за клієнта за програмою "Доступні кредити 5-7-9%", серед лідерів за заявками - "Кредобанк", "Райффайзен Банк Аваль" та "Укргазбанк".

Про це повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ексклюзивному інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"На одній з нарад недавно ми вперше почули, що банки почали конкурувати за клієнта. Такого на нашій пам'яті не було. У нас лідери Кредобанк, Райффайзен Банк Аваль, Укргазбанк за заявками, з видачі - Кредобанк", - розповів Міністр.

За його словами, цьому сприяли останні зміни до програми, що були запроваджені 17 червня. Вони значно полегшили доступ бізнесу до цих позик, але у господарську діяльність банків держава не втручалась.

"З початку року реальних заявок на кредити близько 8,7 млрд грн. З них заявок на рефінансування – майже 4 млрд грн. Видано вже  більше 1 млрд грн", - зазначив Міністр.

Міністр додав, що зустрічі з банками проходять в щотижневому форматі.

"Ми продовжуємо збирати зауваження від підприємців. Але поки є домовленість з банками - пригальмувати зміни. Кожна зміна - це перепідписання договорів з Фондом підприємництва. Коли ми перший раз змінювали умови програми два місяці тому, перепідписання тривало три тижні. Зараз менші зміни підписуємо додатками", - додав Міністр.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json