Міністерство економіки України

Мінекономіки продовжить ухвалювати рішення щодо корумпованих керівників та захищати такі рішення: суд підтвердив законність звільнення екс-керівника ДП “Енергосталь” Сталінського

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства й надалі звільнятиме керівників державних підприємств, які виявляються корумпованими або неефективними, та буде, за потреби, захищати такі рішення у судовому порядку. 

Так, Київський районний суд міста Харкова захистив рішення держави щодо призначення нового керівника державного підприємства “Енергосталь” Василя Балабая. Рішенням від 27.12.2019 суд скасував своє ж попереднє рішення про відновлення звільненого керівника Дмитра Сталінського на посаді керівника держпідприємства.  

“Важливо, що суд встав на сторону держави у справі про скандальне самопризначення раніше звільненого мною екс-директора ДП “Енергосталь” Сталінського. Суд із другої спроби, все ж таки, дав можливість призначити нове керівництво на це стратегічне підприємство”, - наголосив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Окрім самовільного поновлення, що вже є предметом окремого кримінального провадження, колишній очільник підприємства приховав заборгованість по виплаті зарплати робітникам на 30 млн гривень та здавав в оренду площі підприємства за заниженими цінами. 

“Ми будемо й надалі змінювати керівників держпідприємств, які виявляються корумпованими та неефективними. По кожній справі маємо намір розбиратися окремо, щоб розвивати важливі для країни підприємства. Ми готові приймати та захищати всі справедливі рішення для подолання корупції в країні”, - прокоментував подальшу політику щодо керівників державних підприємств Тимофій Милованов.

Окрім того, міністерство буде прискіпливо вивчати можливі порушення до яких, окрім керівників цих підприємств, причетні треті сторони та вживатиме всіх можливих заходів для притягнення їх до відповідальності.   

“Ми не толеруватимемо ситуацію, коли посадові особи замість того, аби працювати на свою країну, вдаються до змов та покривають один одного”, - сказав міністр. 

Рішення суду http://bit.ly/363FYeX

 

Довідково.

У грудні 2019 року звільнений попередній директор ДП “Енергосталь” Дмитро Сталінський без погодження та будь-якого інформування міністерства, самовільно вийшов на роботу, “поновившись” через заочне рішення суду і без наказу Мінекономіки незаконно повернувся на підприємство. 

При цьому новий очільник, призначений Мінекономіки Балабай виявив скриту заборгованість по зарплаті робітникам на 30 млн гривень, а також факти здачі в оренду площ підприємства за зниженими цінами. 

Більш докладно про події на ДП “Енергосталь” 

Скандал на ДП “Енергосталь”. Частина 1. https://www.facebook.com/100004775745586/videos/1538314726337704/

Скандал на ДП “Енергосталь”. Частина 2. 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1550925255076651&id=100004775745586

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json