На ProZorro.Продажі продано найдорожчий лот за 120 млн грн

27 червня у системі ProZorro.Продажі відбувся успішний аукціон за рекордною вартістю майже 120 млн грн. Реалізовано право вимоги за кредитними договорами ПАТ “Банк” “Фінанси та кредит”, до якого увійшли нежитлові приміщення у м.Києві, майно, транспортні засоби та товари в обороті.

Керівник проекту Олексій Соболев: “Ми продали не лише найдорожчий лот за період роботи системи, а й вже встановили рекорд продажів за місяць, а місяць ще не закінчився. Це перш за все показник успішної командної роботи усіх учасників процесу: команди ProZorro.Продажі, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, електронних майданчиків та громадськості”.

Світлана Рекрут, заступник директора-розпорядника Фонду: «Для нас передусім важливо, щоб активи банків, що ліквідуються, продавались на справді відкритих та прозорих торгах. Те, що інформація про проданий актив і навіть ім’я переможця відомі уже зараз – за лічені години після завершення аукціону, мабуть, найкращий доказ того, що система ProZorro.Продажі повністю відповідає цим вимогам. Переконані: сьогоднішній рекордний продаж – тільки початок. Адже попереду у нас справді амбітні плани - до кінця року виставити на продаж у систему ProZorro.Продажі усі активи банків, що перебувають в управлінні Фонду, і паралельно запровадити голландські аукціони».  

Нагадаємо, що у систему електронних аукціонів ProZorro.Продажі заведено найдорожчий лот стартовою вартістю 2,5 млрд грн - майнові права на найбільший в Україні торгово-розважальний центр за адресою: м. Київ, вул. Кільцева дорога, 1, 1а,1в, аукціон заплановано на 7 липня.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json