Жителі Дніпропетровщини можуть одержати 6,5 тисяч гривень в рамках єПідтримки

Відповідне розпорядження “Про внесення змін у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 р. № 204-р” було ухвалене на засіданні Уряду 11 березня. 

6,5 тисяч гривень в рамках єПідтримки можуть одержати наймані працівники, за яких сплачено ЄСВ, а також ФОПи усіх груп, які подали податкову звітність за 2021 рік або за 4-й квартал 2021р. Щоб отримати виплату, особа має працювати на умовах трудового договору, гіг-контракту чи іншого цивільно-правового договору. Програма поширюється на регіони, де продовжуються бойові дії – це Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, м. Київ, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області.

Запит на допомогу можна подати у додатку “Дія”. Ті, хто не має картку для виплат за програмою єПідтримка, повинні її оформити. Зараз таку послугу надають банки Monobank, Альфа-банк, ПриватБанк, А-Банк, Ощадбанк, Укргазбанк, Raiffeisen BANK, Восток банк, IdeaBank, izibank, ПУМБ.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json