Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі Руслан Корж оголосив про намір покинути посаду
20.01.2016 | 09:12 | Прес-служба Мінекономрозвитку.

Сьогодні про намір покинути посаду повідомив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Руслан Корж. Він займав посаду з 4 лютого 2015 року і відповідав за промислову політику та управління державною власністю, а також за військово-промисловий комплекс. 

"Як і більшість моїх колег, я прийшов у владу з бізнесу, розглядаючи цей крок як свою волонтерську допомогу країні. Сьогодні я готовий повернутися в реальний бізнес. Я з гордістю працював у найбільш реформаторській команді в уряді, і буду радий продовжити співпрацю і в майбутньому. Вважаю, що  мій досвід та ідеї, напрацьовані за цей рік, можуть стати у пригоді в реформі управління державними підприємствами. Зокрема, я розглядаю можливість взяти участь у конкурсі на управління одним із державних промислових підприємств або продовжити роботу в наглядових радах наших найбільших держкомпаній," - сказав Руслан Корж.

"Я і наша команда вдячні Руслану за те, що він у свій час взявся за дуже складну ділянку роботи. Його досвід створення і впровадження стратегій змін був дуже корисним для нас, адже реформа державних підприємств була і залишається одним із наших пріоритетів. Професійні керівники такого рівня зараз дуже потрібні держкомпаніям," - прокоментував Міністр економрозвитку Айварас Абромавичус.

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2