Юрій Бровченко взяв участь у засіданні Українсько-білоруської робочої групи зі співробітництва в сфері промисловості та виробничої кооперації

photo

5 червня в рамках візиту заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка до Львова відбулось четверте засідання Українсько-білоруської робочої групи зі співробітництва в сфері промисловості та виробничої кооперації.

Під час заходу відбулось обговорення результатів підготовки переліку товарів, що поставлятимуться за виробничою кооперацією між Україною та Білоруссю у 2019 році. При цьому значна увага учасників зустрічі була приділена підвищенню рівня локалізації збиральних виробництв складної техніки для АПК, створених в Україні. Зокрема, сторони обговорили перспективи створення збиральних виробництв білоруської техніки на базі «Дрогобицького заводу автомобільних кранів».

Крім того, делегація Мінекономрозвитку також відвідала потужності низки провідних промислових підприємств Львівської області, таких як ТОВ «Дрогобицький завод автомобільних кранів», ТОВ «Оліяр» та ТОВ «НВП «Техноваги», що потенційно можуть бути залучені до спільних із білоруськими виробниками проектів.

«Захід є надзвичайно важливим для подальшого розвитку українсько-білоруського економічного партнерства. Зустрічі подібного ґатунку і постійні перемовини з представниками бізнес-середовища Білорусі є свідченням нашої взаємної зацікавленості у проектах із розвитку промисловості обох країн», – підсумував результати візиту Юрій Бровченко.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json