Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

09
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів
10.09.2019 | 17:41 | Прес-служба Мінекономрозвитку

10 вересня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №1062 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів”. 

Законопроект дозволить українським виробникам, ІТ-спеціалістам, науковцям ефективно захищати авторські права на власні розробки в електротехнічній галузі, а також узгодить вимоги чинного законодавства України щодо охорони прав на компонування (топографії) інтегральних мікросхем із правом ЄС.

"Ухвалення законопроекту в цілому наблизить нас до виконання своїх зобов’язань за Угодою про асоціацію з ЄС у сфері інтелектуальної власності. Досягнення європейського рівня захисту прав інтелектуальної власності сприятиме покращенню інвестиційної привабливості України", – прокоментував ухвалення законопроекту в першому читанні Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов. 

Законопроект передбачає, зокрема:

  • уточнений строк чинності прав інтелектуальної власності (спливає через 10 років, що відліковуються від найбільш ранньої з таких дат: кінець календарного року, в якому компонування було вперше використане або кінець календарного року, в якому подана заявка);

  • можливість подання заявки на реєстрацію в електронній формі;

  • переглянуті вимоги до заявки на реєстрацію;

  • удосконалений порядок проведення експертизи заявок;

  • уточнений перелік прав та обов’язків, що випливають з державної реєстрації компонування напівпровідникового виробу.

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json