Міністерство економіки України

єРобота: Miracle Kids відновили та розширили виробництво одягу та взуття

єРобота: Miracle Kids відновили та розширили виробництво одягу та взуття

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Людмила Кирилова - співвласниця бренду Miracle Kids. “Спочатку це була взагалі не моя історія - бізнес започаткувала знайома, але потім вона завагітніла і вже не могла приділяти роботі багато часу. Так до справи приєдналась я”, - розповідає Людмила.

Перші кроки для неї були непростими: треба було розібратись, як працює фешн-індустрія, що таке виробництво одягу та взуття, де брати матеріали тощо. Вперед рухала цікавість та бажання зробити “вау-продукт”.

Тільки почало все налагоджуватись, сталась епідемія ковіду, але виявилось, що криза дала новий поштовх - Miracle Kids об'єднав декілька магазинів дитячого одягу навколо себе, які обмінювались аудиторіями, і всі від цього виграли. Саме в цей час Людмила прийшла до рішення створювати одяг не тільки для дітей, але й для їх батьків – “сімейні луки”. Так з'явилась перспектива розширення виробництва.

Новим викликом для бізнесу стало повномасштабне вторгнення. Людмила болісно переживала зміни: багато членів колективу поїхали з країни, виробництво стало, і що робити далі – було незрозуміло.

“Десь наприкінці березня 2022 я відкрила інстаграм магазину і побачила запити від клієнтів: “Чи ви вже відкрились?” – розповідає вона - Так я зрозуміла, що є попит і треба братись до роботи.”

Про урядову грантову програму “Власна справа” Людмила дізналась від брата, який пішов захищати країну, і вирішила спробувати отримати грант. Все вийшло! Грантові кошти були витрачені на нове обладнання, що дало змогу нарешті відновити й розширити виробництво та збільшити оберти бізнесу.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json