#AdvantageUkraine: інвестиційні можливості в Україні представлено на роадшоу в Лондоні

Інвестиційні можливості в Україні представлено на роадшоу в Лондоні

17 листопада 2022 року в Лондоні відбулося Ukrainian Investment Roadshow 2022, що зібрало керівників провідних компаній Великої Британії, інвестиційних банкірів та представників міжнародних фондів, зацікавлених у інвестиційних можливостях в Україні.

Цьогоріч однією з головних тем заходу стала участь світової інвестиційної спільноти у відновленні української економіки.

“Україна відкрита для іноземних інвестицій. Ми бачимо інтерес з боку британського бізнесу: наразі близько 10 потенційних стратегічних інвесторів з Великої Британії розглядають проекти з інвестиційного меню Advantage Ukraine в таких галузях як оборонно-промисловий комплекс, суднобудування, IT, енергетика та інфраструктура. Також ми спостерігаємо підвищений інтерес з боку портфельних інвесторів які навіть збираються створювати окремі інвестиційні фонди призначені виключно для інвестицій в Україну,” - зазначив заступник Міністра економіки Олександр Грибан, відкриваючи дискусійну сесію щодо довгострокових можливостей інвестування у відбудову України.

“Мінекономіки посилено працює з міжнародними партнерами над забезпеченням дієвих механізмів страхування політичних та воєнних ризиків для залучення інвестицій у проекти відновлення України вже зараз”, - додав він.

Перші пілотні проекти вже направлено на розгляд Multilateral Investment Guarantee Agency (MIGA) групи Світового банку та  Development Finance Corporation (DFC). Проектна команда Advantage Ukraine, що працює за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», веде перемовини щодо страхування воєнних ризиків. Експерти надають професійні консультації іноземним інвесторам та допомагають українським компаніям залучати акціонерний та борговий капітал. 

Нагадаємо, ініціативу з залучення інвестицій #AdvantageUkraine було презентовано 6 вересня в рамках великої кампанії, розробленої WPP за підтримки Президента України. На платформі зібрано інвестиційні проекти та можливості у ключових галузях економіки з загальним потенціалом на суму понад $400 млрд.

Наразі вже надійшло понад 400 запитів. Зокрема, отримано понад 100 запитів від стратегічних та портфельних інвесторів зі США, Великої Британії, Німеччини, Данії, Бельгії та ін.

Наступна подія з залучення уваги потенційних інвесторів до можливостей в України відбудеться в Лондоні 2 грудня 2022 - Ukrainian Infrastructure Forum.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json