Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Мінекономіки підтримує продовження мораторію на перевірки бізнесу
05.05.2020 | 17:36 | Прес-служба Мінекономіки.

Українські підприємці мають зосередити свої зусилля саме на відновленні та запуску роботи майже наново. Мінекономіки працює, щоб допомогти їм впоратись із цим якнайшвидше. Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко під час брифінгу на тему: «Підтримка бізнесу в умовах карантину». 

«Мінекономіки важливо спілкування з підприємцями, щоб бути ефективними у виконанні своєї роботи – допомогти бізнесу відновитись. Ми розпочинаємо адаптивний підхід до встановлення карантинних обмежень. Їхнє пом’якшення, а разом з цим і початок відновлення підприємництва, розпочинається 11 травня. У відповідь на запит бізнесу ми підтримуємо продовження мораторію на перевірки. Зараз головне для всіх – це відновлення», - сказав Міністр.

Він додав, що для підтримки бізнесу вже видозмінена програма «Доступні кредити 5-7-9%». Друга програма, що була анонсована Президентом України і називається «Нові гроші» фіналізується, запуск відбудеться найближчим часом. 

«Є питання від бізнесу по ЄСВ. Мінекономіки надасть свої пропозиції Уряду саме по цим відрахуванням, та й загалом буде відстоювати зменшення податкового навантаження під час кризи, і в період відновлення після неї», - додав Ігор Петрашко. 

Нагадаємо, що Офіс розвитку малого та середнього підприємництва створив загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину –  http://sme.gov.ua/covid19/. Сайт містить актуальну інформацію та системно оновлюється.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2