На щорічній конференції технологій TechCrunch Disrupt за підтримки Мінекономіки вперше запрацював український павільйон стартапів

TechCrunch Disrupt 2022 – це одна з найбільш відомих у світі подій для стартапів. Цьогоріч конференція відбувається у Сан-Франциско з 18 по 20 жовтня.

Ukrainian Startup Pavilion є спільною ініціативою Міністерства економіки та Міністерства цифрової трансформації України, що проходить за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Генерального консульства України в Сан-Франциско. Головним організатором є Ukrainian Bridge, співорганізатор - Український фонд стартапів.

Щороку захід відвідують до 10 тисяч учасників із 125 країн світу - власники стартапів, інвестори, потенційні клієнти, урядовці. Це гарна нагода дізнатись новини галузі, отримати нові знання та відзначати досягнення у цій сфері. 

“Розвиток інновацій та залучення інвестиції, в тому числі в стартапи, є одним із пріоритетів Уряду. Адже в умовах викликів, які перед нами ставить війна, саме інвестиції є основою відбудови та подальшого розвитку економіки. Ми працюємо над тим, аби, з одного боку, стимулювати ділову активність та спрощувати регуляторне середовище в країні, а з іншого - гарантувати безпеку та страхування інвестицій у воєнний і повоєнний час”, -  зазначив заступник міністра економіки Олександр Грибан, який у межах підготовки до TechCrunch Disrupt 2022 взяв участь у панельній дискусії на тему інвестиційного клімату та привабливості України.

За попередніми оцінками Мінекономіки, інвестиційний потенціал індустрії інновацій та технологій становить близько $11 мільярдів. Зокрема, сектор IT зазнав найменших втрат за час війни: зберіг 95% обсягів контрактів та суттєво збільшив експортні надходження.

«Надзвичайно важливо представити світу українську стартап-екосистему на одній із найважливіших технологічних подій, особливо у воєнний час. Наше завдання — показати міжнародній спільноті, що попри всі виклики, українська tech-індустрія зберігає свою стійкість, ефективність та інвестиційний потенціал»,  – пояснила Олеся Залуська, керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

У Сан-Франциско на стенді TechCrunch Startup Alley представлені 10 стартапів з нашої країни:

  • elKYC – рішення для перевірки клієнтів бізнесу в умовах реального часу;
  • Nanit Robotics — освітній робот, що має інноваційний підхід для виявлення творчих та технічних здібностей дітей;
  • QAI – платформа тестування ігор на основі машинного навчання;
  • Harmix – інтелектуальний сервіс, який автоматично добирає музику для відео.
  • Cardiomo – медична переносна технологія для моніторингу стану серця в реальному часі;
  • Shortage — міжнародний маркетплейс гуманітарних товарів для України.
  • Howly — платформа, де люди можуть отримати онлайн-консультації від різних експертів 24/7;
  • Numo ADHD — навчальний додаток для дітей, що мають синдром дефіциту уваги з гіперактивністю;
  • Zeeon — метавсесвіт для публічного спілкування та коворкінгу;
  • Vanongo — логістична платформа, що допомагає доставляти гуманітарну допомогу в Україну.

“Українська інноваційність, рішучість створювати нове та здатність генерувати нестандартні рішення викликають значний інтерес світового бізнесу. Ми бачимо це за першими результатами роботи міжнародної платформи для залучення інвестицій в нашу економіку - Advantage Ukraine. Тож подальше налагодження співпраці іноземних інвесторів з Українським фондом стартапів - важливий крок у цьому напрямку”, - додав Олександр Грибан

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України погодив проєкт змін до законодавства, покликаних збільшити надходження в економіку значних інвестицій. Відповідний проєкт змін до Закону України «Про державну підтримку інвестиційних проєктів із значними інвестиціями в Україні» Уряд ухвалив на засіданні 18 жовтня. 

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json