Ігор Петрашко взяв участь в Саміті Україна-Європейський Союз

Сьогодні, 6 жовтня, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко взяв участь  у 22-му Саміті Україна-Європейський Союз у м.Брюссель (Бельгія). 

У ході заходу за участі вищого політичного керівництва України та Євросоюзу Міністр окреслив комплекс ініціатив, які впроваджуються Урядом України з метою стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. 

“Кроки  Уряду спрямовані на покращення доступу до фінансів, доступу до ринків, вдосконалення регулювання, сприяння модернізації, сталому розвитку галузей та боротьбу з безробіттям”, - підкреслив Ігор Петрашко.

Зокрема, йшлося про стимулювання розвитку бізнесу через вдосконалення програми “Доступні кредити 5-7-9%”, збереження робочих місць через програму “Допомога по частковому безробіттю”, інвестиційні стимули.

Крім того, Міністр наголосив, що не зважаючи на світову пандемію COVID-19, Україна залишається надійним торговельним партнером для держав-членів ЄС та готова й надалі підтверджувати статус надійного гравця на міжнародних продовольчих ринках. 

“У середньо та довгостроковій перспективі Україна продовжуватиме рухатись шляхом інтеграції до економічної системи Європи. Ми повинні використати для цього всі можливості, які створюються під час трансформації глобальної економічної системи”, - додав Міністр.

Довідково: 

Саміт Україна - ЄС – це регулярний політичний діалог на найвищому рівні між Україною та Європейським Союзом.

1-й Саміт Україна-ЄС відбувся у вересні 1997 року, у м. Київ. Цього року відбувся 22-й саміт Україна - Європейський Союз., який став першим двостороннім самітом ЄС з країною-партнером у традиційному "живому" форматі з початку пандемії COVID-19.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json