Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

04
Червня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
29 30 1 2 3 4 5
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Степан Кубів: компанії інвестують понад 1,6 млрд грн в геологорозвідувальні роботи на 3 нафтогазових ділянках
07.03.2019 | 13:10 | Прес-служба Мінекономрозвитку

7 березня Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів повідомив, що переможці аукціонів, які придбали права на надрокористування в електронній системі ProZorro.Продажі, планують інвестувати в геологічну розвідку ділянок понад 1 млрд грн.

Як відомо, 6 березня в  електронній торговій системі ProZorro.Продажі пройшли аукціони щодо реалізації спеціальних дозволів на користування надрами на трьох ділянках в Харківській та Полтавській областях. Термін дії дозволів - 20 років.

Загальна оголошена вартість спеціальних дозволів складала 45 млн грн. В ході аукціонів вартість зросла до 141 млн грн - тобто в 3 рази.

Як пояснив Степан Кубів, зростання ціни та дохід від реалізації спеціальних дозволів - не основна перевага конкурентних торгів: “Завдяки відкритості системи ProZorro.Продажі, нам вдалось залучити на аукціони реальних інвесторів. Три компанії планують інвестувати лише в геологічну розвідку 1,6 млрд грн. У випадку якщо поклади газу, нафти чи газового конденсату будуть підтверджені, інвестиції в буріння можуть сягнути 5 млрд грн”.

Компанії вкладуть кошти в геологорозвідувальні роботи, пошукове буріння та наземну інфраструктуру.

“Енергетична незалежність України неможлива без збільшення власного видобутку природного газу. Простий та конкурентний доступ до спеціальних дозволів на надрокористування - це поштовх для збільшення власного видобутку”, - підкреслив Степан Кубів.

З деталями аукціонів та переможцями можна ознайомитись за посиланнями: Світанково-Логівська площа, Дубрівсько-Радченківська площа, Південно-Кобзівська площа.  

 

Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json