Міністерство економіки України

Серед ключових завдань Уряду і Мінекономіки – збереження зайнятості населення, - Петрашко

Міністр Петрашко_нарада

Сьогодні на зустрічі Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з Головою Федерації роботодавців України Дмитром Олійником було обговорено поточну ситуацію у сфері зайнятості населення, яка склалася у зв’язку з поширенням коронавірусу територією України, та план подальших дій. 

«Зважаючи на умови, в яких наразі знаходиться Україна, зокрема, через впровадження карантину та вжиття інших заходів із запобігання поширення COVID-19, ключовим є питання зайнятості населення. В основі всіх дій, які робить Кабмін та Мінекономіки, лежить мета максимально зберегти робочі місця та напрацювати пакет запобіжників для можливих ризиків», - зауважив Міністр Ігор Петрашко.

Він додав, що постійна комунікація влади, бізнесу, профільних асоціацій  є важливою умовою для пошуку оптимального сценарію подальших кроків.

Зі свого боку, Дмитро Олійник підкреслив, що бізнес готовий надавати пропозиції  щодо збереження робочих місць та економічного розвитку з урахуванням ефективних прикладів таких моделей в інших країнах та українських реалій. 

Зокрема, сторони домовилися в найближчі дні сформувати спільне бачення у сфері фіскальної політики, публічних закупівель, компенсуючих заходів для бізнесу та найманих працівників.

Довідково:
Федерація роботодавців України (ФРУ) об'єднує майже 100 галузевих і територіальних організацій роботодавців, що представляють найбільш вагомі сектори економіки України. ФРУ захищає інтереси близько 8500 підприємств, які у сукупності генерують 70% ВВП України і дають роботу понад 5 млн. людей.
Федерація заснована у 2002 році.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json