Міністерство економіки України

Уряд підписав меморандум з виробниками тютюнових виробів

Меморандум

«Меморандум про наміри для забезпечення стабільності на ринку тютюнових виробів та підтримки конкурентного середовища для всіх його учасників» підписали від Уряду Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов та найбільші виробники тютюнових виробів, які працюють на території України. Серед компаній – підписантів: British American Tobaco, Imperial Tobaco Ukraine, Japan Tobaco International, Philip Morris.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов: Підписання сьогоднішнього Меморандуму - важливий крок для розвитку чесної конкуренції на ринку. Очікуємо, що завдяки підписаному документу ми створимо рівні правила гри на ринку, будемо протидіяти незаконній торгівлі та ухиленню від сплати податків.

У Меморандумі, зокрема, йдеться про наміри обговорення змін в методології адміністрування 5% податку з роздрібного продажу тютюновими виробами, розробку пропозицій щодо ліцензійних умов для здійснення оптової торгівлі тютюновими виробами, впровадження системи відстеження переміщення тютюнових виробів.

Найближчим часом разом із представниками тютюнової індустрії буде створено робочу групу для напрацювання інструментів реалізації положень Меморандуму. Представники тютюнової промисловості відзначили беззаперечний позитив від підписання Меморандуму.

Растіслав Чернак, директор підприємства з іноземною інвестицією «Імперіал Тобако Юкрейн»: Ми розцінюємо підписання Меморандуму як результат конструктивного діалогу, який розпочався між владою та великим бізнесом. Сподіваємось, що це стане першим кроком у вирішенні найбільш нагальних питань, які сьогодні стоять перед нашою галуззю і економікою України, а також закладе фундамент для плідної взаємодії та співпраці в інтересах держави та бізнесу.

За словами топ-менеджерів індустрії, перші здобутки від стратегічної і конструктивної позиції сторін, можна буде спостерігати вже за рік. Йдеться про збільшення надходжень до бюджету і прогнозований розвиток тютюнової галузі.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json