Держава отримає понад 1,1 млрд від приватизації готелю "Дніпро", - Петрашко

Сьогодні, 15 липня, відбувся аукціон з приватизації столичного готелю “Дніпро”. Стартова ціна готелю складала 80 млн 923 тис 400 грн, але в впродовж 3 раундів торгів ціна зросла більш ніж в 10 разів. Перемогла в аукціоні ставка в 1 млрд 111 млн грн (точна сума 1 111 111 222,22 грн)

“Це насправді історична подія. Прозорі конкурентні умови проведення аукціону визначили його успішність. В аукціоні взяли участь 29 учасників і всім були забезпечені рівні умови”, - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Також Міністр зазначив, що це лише початок масштабного приватизаційного процесу.

“Приватизація допомагає припинити неефективне управління непрофільними збитковими активами. В державні власності мають залишитись лише стратегічні об’єкти. Усе надлишкове майно має бути передано інвесторам для ефективного розвитку на чесних та конкурентних аукціонах”, - додав Ігор Петрашко. 

Важливо зазначити про ключові постприватизаційні умови:

  • збереження готелю не менше, ніж на сто номерів, рівня не менше чотирьох зірок і колективу без зменшення зарплати мінімум протягом півроку;
  • погашення дебіторської заборгованості, зокрема із зарплати, не пізніше, ніж за півроку з дати переходу права власності;
  • збереження в назві слова "Дніпро" (Dnipro).
 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json