Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

26
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Україна продовжує переговори з Ізраїлем про зону вільної торгівлі
18.05.2017 | 17:37 | Прес-служба Мінекономрозвитку

14-16 травня українська делегація на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом і за участі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торгового представника Наталії Микольської відвідала з офіційним візитом Державу Ізраїль. Україна та Ізраїль підтвердили прагнення якнайшвидшого підписання Угоди про вільну торгівлю.

У рамках візиту, Володимир Гройсман та Наталія Микольська провели низку зустрічей з Прем’єр-міністром, високопосадовцями та представниками бізнесу Ізраїлю, щодо поглиблення економічного співробітництва у різних сферах економіки та реалізацію спільних проектів, зокрема в ІТ-індустрії, кібербезпеці, агропромисловості, інфраструктурі, туризмі тощо. Також, сторони окремо обговорили питання укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.

"Радий, що за останні декілька місяців зростає спільний товарообіг, ведемо спільну роботу щодо створення зони вільної торгівлі між країнами", - зазначив Володимир Гройсман.

“Ізраїль - це один з перспективних ринків, тому в рамках цього візиту ми доклали значних зусиль, щоб наші партнерські відносини були максимально ефективними та результативними на всіх рівнях. Ми системно працюємо у напрямку поглиблення економічних та торговельних відносин з Ізраїлем та зі свого боку сприятимемо прискоренню завершення переговорів стосовно Угоди про вільну торгівлю”, - підсумувала Наталія Микольська.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу наголосив, що Ізраїль зацікавлений у прискоренні переговорів щодо створення Угоди про зону вільної торгівлі із Україною і додав: "Ми хочемо розвивати комерцію, торгівлю, туризм, економічні обміни між нашими країнами".

В рамках обговорення Угоди про вільну торгівлю  українська сторона закликала Ізраїль додатково розглянути можливість лібералізації доступу на ізраїльський ринок української сільськогосподарської продукції.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json