Головна » Прес-центр » Новини

Календар подій

28
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Ніколайчук Сергій
Сергій Ніколайчук взяв участь у XVIII Форумі фінансових директорів України
29.10.2019 | 15:53 | Прес-служба Мінекономіки

Сьогодні, 29 жовтня, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Сергій Ніколайчук взяв участь  XVIII Форумі фінансових директорів України, де на дискусійній панелі розповів про  макроекономічні прогнози та сценарії розвитку української економіки.

Так, під час свого виступу Сергій Ніколайчук зазначив, що наразі українська економіка є виключенням серед глобальних світових трендів, адже незважаючи на уповільнення зростання в багатьох країнах, в Україні відзначається суттєве покращення настрою  іноземних інвесторів, внутрішніх споживачів та бізнесу.

“Сьогодні українська економіка знаходиться на низькому старті та готова до великого стрибка. Щодо важливих драйверів економічного зростання - це впровадження прозорого обігу землі, який має стимулювати надходження  інвестицій, приватизація державних підприємств, а також реформа ринку праці”, - зазначив Сергій Ніколайчук

Також заступник Міністра підкреслив, що не менш важливим фактором для зростання економіки є послідовна політика дерегуляції та системне покращення умов ведення бізнесу в Україні.

У ході дискусії Сергій Ніколайчук повідомив, що нещодавно Уряд схвалив уточнені основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки за двома можливими сценаріями, які були розроблені Мінекономіки.

“Ми розробили два сценарії макроекономічного прогнозу. У першому економіка в наступному році  зростає на 3,7%, у другому за умови впровадження реформ, що мають покращити бізнес клімат - на 4,8%. Проте, по якому саме сценарію буде рухатись українська економіка залежить від багатьох факторів, в тому числі ефективності роботи правоохоронних органів, антикорупційних установ та реалізації судової реформи”, - зазначив заступник Міністра Сергій Ніколайчук.

 
Читати також:
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json